Overheid in Gelderland

Gemeente Barneveld (Gelderland)

Pagina 1 van 13 (121 resultaten)

Dhr. AriŽn Appeldoorn

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2008Uit dienst sinds: januari 2016 (7 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Arien Appeldoorn (CDA) 311 voorkeurstemmen. Gemeenteraadslid Appeldoorn heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 220 voorkeurstemmen.

Eerder was Arien Appeldoorn CDA-fractievolger.

Dhr. Frits Appelman

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie BarneveldIn dienst gegaan: juni 1991Uit dienst sinds: maart 2010 (18 jaar, 9 maanden in dienst geweest)

Dhr. Dick Bakhuizen

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: december 1991Uit dienst sinds: december 2017 (26 jaar, 20 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Dick Bakhuizen is algemeen directeur / gemeentesecretaris, gemeente Barneveld.Werkzaamheden bij de Overheid:
Dick Bakhuizen is secretaris en penningmeester van de Vereniging van Gelderse gemeenten.

Van 1986 tot 1992 vervulde Dick Bakhuizen diverse functies binnen de gemeente Barneveld.

Dhr. Jan-Willem Bakkenes

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie
Uit dienst sinds: januari 2005
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Wonen en Volkshuisvesting

Dhr. Iede Bakker

Functie: GriffierIn dienst sinds: februari 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Aat Barendregt

Functie: RaadslidPolitiek: Pro 98
Oppositie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: januari 1999Uit dienst sinds: april 2017 (18 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Aat Barendregt (Pro '98) 93 voorkeurstemmen. Aat Barendregt heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 275 voorkeurstemmen.

Dhr. Evert Barten

Functie: WethouderPolitiek: SGP Barneveld
Coalitie
In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: januari 2005 (2 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:
Evert Barten was van 1986 tot 2002 raadslid voor de SGP.
Aanverwant:2013Dhr. Evert Barten, Ab-lid, SGP, Waterschap Vallei en Veluwe

Dhr. Jaap Beijer

Functie: RaadslidPolitiek: Pro 98
Oppositie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: januari 1994Uit dienst sinds: januari 2012 (18 jaar, 4 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
2012
Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Jaap Beijer heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 162 voorkeurstemmen.

Mevr. Marleen Blankenburgh-in 't Anker

Functie: RaadslidPolitiek: Lokaal Belang
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (4 maanden in dienst)

Dhr. Ed Blankenstijn

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie BarneveldIn dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: juni 2007 (5 jaar, 3 maanden in dienst geweest)