Overheid in Gelderland

Gemeente Bronckhorst (Gelderland)

Pagina 1 van 12 (113 resultaten)

Dhr. Henk Aalderink

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: november 2005Uit dienst sinds: februari 2015 (9 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Openbare orde en Veiligheid, Toezicht en (integrale) handhaving, Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Burgemeester Henk Aalderink (VVD) heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Handhaving, Communicatie en Publiekszaken.

Coalitieperiode 2010-2014
Burgemeester Henk Aalderink heeft in zijn portefeuille: openbare orde en veiligheid, handhaving, algemene juridische en bestuurszaken, recreatie en toerisme en verantwoordelijk voor de communicatie in de gemeente Bronckhorst.

Burgemeester Henk Aalderink is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Bronckhorst.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf februari 2015 wordt Henk Aalderink vervangen door Helmi Huijbregts-Schiedon (i.v.m. gezondheidsredenen).
  
Van oktober tot en met december 2013 wordt burgemeester Henk Aalderink tijdelijk vervangen door Fred de Graaf.

Henk Aalderink is benoemd tot de Beste Lokale Bestuurder van 2012 (Binnenlands Bestuur).

Henk Aalderink is bestuurslid bij de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

2012
Burgemeester Henk Aalderink is benoemd tot Europeaan van het jaar.
Aanverwant:2001 - 2005Dhr. Henk Aalderink, Gedeputeerde, VVD Gelderland, Provincie Gelderland1999 - 2001Dhr. Henk Aalderink, Wethouder, VVD Doesburg, gemeente Doesburgheden Dhr. Henk Aalderink, Ab-lid, VVD, VNG-bestuur (Vereniging van Nederlandse Gemeenten)

Dhr. Dick Appeldoorn

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: maart 2000Uit dienst sinds: januari 2005 (4 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Steenderen.

Mevr. Ria Baakman

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA BronckhorstIn dienst gegaan: maart 1994Uit dienst sinds: maart 2010 (16 jaar, 4 dagen in dienst geweest)

Dhr. André Baars

Functie: WethouderPolitiek: Lijsttrekker CDA Bronckhorst (2010)
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst gegaan: januari 2005Uit dienst sinds: december 2011 (6 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Financiën, Bedrijfsvoering, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Bestuursperiode 2010-2011
Burgemeester Andre Baars heeft in zijn portefeuille: volkshuisvesting, financien, milieu, afval en facilitaire zaken.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Vanaf december 2011 is Andre Baars burgemeester in Ermelo.

Eerder was Andre Baars wethouder en gemeenteraadslid in de voormalige gemeente Steenderen.

Aanverwant:2011 - heden Dhr. André Baars, Burgemeester, CDA, gemeente Ermelo

Mevr. Petra Bakker

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Peter Bannink

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: februari 1979Uit dienst sinds: februari 1999 (20 jaar, 5 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Hummelo en Keppel.

Dhr. Ger Baris

Functie: BurgemeesterPolitiek: ChristenUnieIn dienst gegaan: januari 1969Uit dienst sinds: januari 1978 (9 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Hummelo en Keppel.

Mevr. Everdien Berendsen

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Mevr. Marja Berenschot

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Mevr. Johanna Bergervoet-Smeitink

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2010 (8 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Raadsnestor / plaatsvervangend raadsvoorzitter.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Johanna Bergervoet-Smeitink (PvdA) 205 voorkeurstemmen.

Johanna Bergervoet-Smetink was 16 jaar raadslid en 3 jaar wethouder in de voormalige gemeente Zelhem