Overheid in Gelderland

Gemeente Doetinchem (Gelderland)

Pagina 1 van 14 (136 resultaten)

Mevr. Rosemarie Ampting

Functie: DirecteurIn dienst gegaan: januari 2007Uit dienst sinds: december 2014 (7 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Financiën, P&OToelichting: Kwartiermaker.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2007 tot 2014 is Rosemarie Ampting hoofd bedrijfsvoering bij de gemeente Doetinchem.

Dhr. Abdullah Arik

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks Doetinchem
Aantal zetels: 4


Dhr. Gert-Jan Averesch

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SGP / ChristenUnie (2014-2015)
Coalitie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: mei 2014Uit dienst sinds: september 2015 (1 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Gert-Jan Averesch (SGP/ChristenUnie) 27 voorkeurstemmen.

Gert Jan Averesch was eerder afwisselend gemeenteraadslid en raadsopvolger.

Mevr. Hatice Pinar Bakirhan

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst gegaan: april 2013Uit dienst sinds: december 2013 (8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hatice Pinar Bakirhan is projectleider communicatie bij de gemeente Doetinchem.

Mevr. Sevda Bali

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Fractie Bali (2017-)
Politiek leider Fractie Bali
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 9 november 2017 is Sevda Bali raadslid voor GroenLinks. Van 2014 tot 2017 is Sevda Bali fractievoorzitter voor GroenLinks.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Sevda Bali (GroenLinks) 220 voorkeurstemmen.

Dhr. Wim Beijer

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: januari 2004Uit dienst sinds: december 2015 (11 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Wim Beijer is projectmanager bij de gemeente Doetinchem.

Dhr. Jeroen Berends

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jeroen Berends (CDA) 43 voorkeurstemmen.

Mevr. Liesbeth Berens-van der Pol

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 6
Uit dienst sinds: juni 2011

Dhr. Rob Blom

Functie: WethouderPolitiek: CDA Doetinchem
Coalitie
Uit dienst sinds: januari 2006
Werkzaamheden bij de Overheid:
2005 - 2006
CDA Wethouder, gemeente Doetinchem.

Dhr. Hans Boerwinkel

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SP (2014-)
Politiek leider SP
Lijsttrekker SP (2014, 2018)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Hans Boerwinkel (SP) 1943 voorkeurstemmen.