Overheid in Gelderland

Gemeente Duiven (Gelderland)

Pagina 1 van 4 (35 resultaten)

Dhr. Gerard Wassing

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SP (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Jasper Walraven

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2017-)
Politiek leider PvdA
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: november 2017 (10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Jasper Walraven is eerder fractie-assistent.

Mevr. Hetty Vermeer-Ernste

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Carlo Veraart

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Carlo Veraart (SP) 52 voorkeurstemmen.

Dhr. Luc Velhorst

Functie: StafmedewerkerIn dienst sinds: juli 2008 (10 jaar, 3 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zakenToelichting: Strategisch beleidsadviseur.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 1998 tot 2013 is Luc Velhorst adelingshoofd Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening & Grondzaken bij de gemeente Duiven en van 2013 tot 2014 teamleider RWZ.

Dhr. Erik van den Ijssel

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Mevr. Josien van Buren-van den Berg

Functie: GriffierIn dienst sinds: juli 2017 (1 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van november 2017 tot april 2018 wordt Josien van Buren tijdelijk als griffier vervangen (zwangerschapsverlof).

Van augustus 2016 tot juni 2017 is Josien van Buren plaatsvervangend griffier.

Dhr. Rutger Traag

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst sinds: maart 2011 (7 jaar, 7 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Rutger Traag is projectleider Stedelijk Water bij de gemeente Duiven.

Mevr. Gemma Tiedink-Koning

Functie: WethouderPolitiek: Lokaal Alternatief
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2018 (5 maanden in dienst)
Portefeuille: Landelijk gebied / Water / Natuur, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Cultuur, Evenementen en marketingToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Gemma Tiedink-Koning heeft in haar portefeuille: Duurzaamheid/circulaire economie, Plattelandsontwikkeling, Natuur en landschap, Vrije tijdseconomie, Evenementen, Kunst en cultuur.

Dhr. Hans Stam

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: april 2014 (4 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Hans Stam (CDA) 19 voorkeurstemmen.