Overheid in Gelderland

Gemeente Ede (Gelderland)

Pagina 1 van 19 (189 resultaten)

Dhr. Peter Aalbers

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie
In dienst gegaan: januari 1978Uit dienst sinds: maart 1990 (12 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Van 1967 tot 1978 was Peter Aalbers gemeenteraadslid. Eerst was Peter Aalbers lid van de ARP en na de fusie van het CDA.

Dhr. Rob Albersnagel

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaatIn dienst sinds: mei 2010 (8 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Rob Albersnagel is bestuursadviseur voor de coördinerend wethouder van de decentralisaties, sociale zaken, volksgezondheid, WMO bij de gemeente Ede.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2010 tot 2013 was Rob Albersnagel coordinator arbeidsmarkt (project Food Valley).
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Rob Albersnagel, Raadslid, Kernachtig Wijchen, gemeente Wijchen

Dhr. Jeroen Anbergen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: juni 2007 (11 jaar, 6 maanden in dienst)
Portefeuille: Openbare orde en VeiligheidToelichting: Hoofd afdeling Veiligheid.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2007 tot 2013 is Jeroen Anbergen afdelingshoofd Toezicht bij de gemeente Ede en van 2003 tot 2007 manager juridische dienstverlening & fraudebestrijding.

Dhr. Sjoerd Bakker-Rosendahl

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: mei 2018 (7 maanden in dienst)

Mevr. Karin Bijl-Mannaerts

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2017-2018)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: december 2017Uit dienst sinds: maart 2018 (3 maanden in dienst geweest)

Dhr. Willem Blanken

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1988Uit dienst sinds: juni 2001 (13 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Pim Blaken was burgemeester in Ede.Aanverwant:1981 - 1986Dhr. Willem Blanken, Burgemeester, CDA, gemeente Goes1974 - 1981Dhr. Willem Blanken, Burgemeester, CDA, gemeente Lopik

Dhr. Taeke Boersma

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: januari 2018Uit dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Joost Boot

Functie: BurgemeesterPolitiek: ARPIn dienst gegaan: augustus 1946Uit dienst sinds: juni 1951 (4 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1951 - 1968Dhr. Joost Boot, Burgemeester, ARP, gemeente Hilversum

Dhr. Jaap Boot

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2010-2015)
Lijsttrekker CDA (2014)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: februari 2005Uit dienst sinds: oktober 2015 (10 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Raadslid Jaap Boot is fractievoorzitter van het CDA in de gemeenteraad van Ede.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Jaap Boot lijsttrekker van het CDA. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jaap Boot (CDA) 4184 voorkeurstemmen. Jaap Boot heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 276 voorkeurstemmen.

In 2006 heeft het CDA 8 zetels in de gemeenteraad.

In 2015 wordt Jaap Boot voorzitter van Scouting Nederland.


Mevr. Ida Bouma-de Vries

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
Uit dienst sinds: maart 2014
Werkzaamheden bij de Overheid:
Ida Bouma de Vries heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 1.078 voorkeurstemmen.