Overheid in Gelderland

Gemeente Elburg (Gelderland)

Pagina 1 van 9 (85 resultaten)

Dhr. Wim Balfoort

Functie: Hoofdafdeling
Portefeuille: Ruimtelijke ordening Toelichting: Bestuursadviseur.Werkzaamheden bij de Overheid:
Wim Balfoort is Afdelingshoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling in de gemeente Elburg.

Dhr. Jan Beens

Functie: RaadslidPolitiek: SGP
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: november 2008Uit dienst sinds: juli 2017 (8 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jan Beens (SGP) 91 voorkeurstemmen.Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Jan Beens, Raadslid, D66, gemeente Geldrop-Mierlo

Dhr. Wim Bijl

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: april 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Na 2014 is Wim Bijl burgerraadslid.

Dhr. Wim Bijl

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2019-)
Politiek leider PvdA
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: april 2019 (2 maanden in dienst)

Dhr. Wijm Bijl

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2017-2018)
Politiek leider PvdA
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: september 2017Uit dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Wim Bijl was eerder burgerraadslid.

Dhr. John Blokland

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst gegaan: februari 2012Uit dienst sinds: januari 2017 (4 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Toezicht en (integrale) handhavingToelichting: Beleidsmedewerker bouw- en woningtoezicht.

Dhr. Pieter Bode

Functie: BurgemeesterPolitiek: CHUIn dienst gegaan: januari 1958Uit dienst sinds: januari 1968 (10 jaar, 2 dagen in dienst geweest)

Dhr. Marius Boersma

Functie: RaadslidPolitiek: Elburg Beleid
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: januari 2012Uit dienst sinds: maart 2014 (2 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Marius Boersma

Functie: RaadslidPolitiek: Elburg Beleid
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: september 2017Uit dienst sinds: maart 2018 (7 maanden in dienst geweest)

Dhr. Dries Bos

Functie: RaadslidPolitiek: Elburg Beleid
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: mei 2019 (1 maand in dienst)