Overheid in Gelderland

Gemeente Epe (Gelderland)

Pagina 1 van 8 (79 resultaten)

Dhr. Jan Aalbers

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider GroenLinks
Lijsttrekker GroenLinks (2014)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 7 maanden in dienst)
Portefeuille: Landelijk gebied / Water / Natuur, Cultuur, Milieu / Duurzaamheid / AfvalToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Jan Aalbers (GroenLinks) heeft in zijn portefeuille: Natuur en landschap, Milieu (waaronder duurzaamheid), Groen (inclusief bomenbeleid, bosbedrijf, LOP) en water, Kunst en cultuur (inclusief cultuurhistorie).
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jan Aalbers (GroenLinks) 447 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Jan Aalbers, Ab-lid, Water Natuurlijk, Waterschap Vallei en Veluwe2009 - 2013Dhr. Jan Aalbers, Ab-lid, Water Natuurlijk, Waterschap Veluwe2006 - 2014Dhr. Jan Aalbers, Raadslid, Groenlinks, gemeente Epe1928 - 1961Dhr. Jan Aalbers, Burgemeester, gemeente Krimpen aan den IJssel

Dhr. Jan Aalbers

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Groenlinks
Lijsttrekker Groenlinks (2014)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: april 2014 (8 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Jan Aalbers lijsttrekker van GroenLinks in de gemeente Epe.

Jan Aalbers is fractievoorzitter van GroenLinks Epe in de gemeenteraad van Epe.

Aanverwant:2014 - heden Dhr. Jan Aalbers, Wethouder, GroenLinks, gemeente Epe2013 - heden Dhr. Jan Aalbers, Ab-lid, Water Natuurlijk, Waterschap Vallei en Veluwe2009 - 2013Dhr. Jan Aalbers, Ab-lid, Water Natuurlijk, Waterschap Veluwe1928 - 1961Dhr. Jan Aalbers, Burgemeester, gemeente Krimpen aan den IJssel

Dhr. Jordy Aalberts

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: juni 2017 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jordy Aalberts (VVD) 199 voorkeurstemmen.

Mevr. M. Abspoel-Pardon

Functie: RaadslidPolitiek: Sociaaldemocraten
Aantal zetels: 15
In dienst gegaan: januari 1923Uit dienst sinds: januari 1930 (7 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Mevrouw Abspoel-Pardon was het eerste vrouwelijke raadslid in de gemeente Epe.

Dhr. Kenan Aldemir

Functie: RaadslidPolitiek: Nieuwe Lijn
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2010 (7 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Kenan Aldemir (Nieuwe Lijn) 203 voorkeurstemmen.

Mevr. Anita Bannink

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA Epe
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: februari 2013 (2 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Peter Beelen

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst gegaan: juli 2003Uit dienst sinds: januari 2008 (4 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2008 - 2012Dhr. Peter Beelen, Juridisch medewerker, gemeente Ermelo1998 - 2003Dhr. Peter Beelen, Juridisch medewerker, gemeente Scherpenzeel1996 - 1998Dhr. Peter Beelen, Juridisch medewerker, gemeente Baarn

Dhr. Jan Berkhoff

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: april 2014 (12 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Portefeuille: Sport, Milieu / Duurzaamheid / Afval, OnderwijsWerkzaamheden bij de Overheid:
Wethouder Jan Berkhoff heeft in zijn portefeuille: jeugd en jongeren, onderwijs, sport en verantwoordelijk voor de volksgezondheid in de gemeente Epe. In september kondigt Jan Berkhoff aan dat hij stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014.

Jan Berkhoff was oprichter en voorzitter van het CDJA.
Aanverwant:heden Dhr. Jan Berkhoff, Raadslid, ChristenUnie, gemeente Rijssen-Holten

Dhr. Leo Bestebroer

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66
Politiek leider D66
Lijsttrekker D66 (2010, 2014)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Leo Bestebroer is fractievoorzitter D66 Epe, gemeente Epe.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Leo Bestebroer lijsttrekker voor D66 in de gemeente Epe. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Leo Besteboer (D66) 940 voorkeurstemmen. Leo Bestebroer was ook bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010 lijsttrekker voor D66 Epe.


Dhr. Henk Beuke

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdA EpeIn dienst gegaan: januari 1980Uit dienst sinds: augustus 1989 (9 jaar, 7 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:heden Dhr. Henk Beuke, Wethouder, PvdA Rheden, gemeente Rheden