Overheid in Gelderland

Gemeente Berg en Dal (Gelderland)

Pagina 1 van 9 (83 resultaten)

Mevr. Lesley Albers

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2018-)
Aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (4 maanden in dienst)

Dhr. Frits Ankringa

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Groenlinks
Politiek leider Groenlinks
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: januari 2015 (12 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot januari 2015 lid van de voormalige gemeente Groesbeek.
     
Gemeenteraadslid Frits Ankringa is fractievoorzitter namens GroenLinks Groesbeek, gemeente Groesbeek.

In 2014 wordt Frits Ankringa tijdelijk vervangen door Fer Vrijmoet (ivm gezondheidsredenen).


Dhr. Wim Bakker

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (4 maanden in dienst)

Dhr. A.J.A. Baltussen

Functie: BurgemeesterPolitiek: KVP / CDAIn dienst gegaan: januari 1966Uit dienst sinds: januari 1979 (13 jaar, 3 dagen in dienst geweest)

Mevr. Ria Barber-Hendriks

Functie: WethouderPolitiek: Combinatie 90
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: januari 2015Uit dienst sinds: juni 2016 (1 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Openbare werken, Ruimtelijke ordening , Mobiliteit, Verkeer en VervoerToelichting: Bestuursperiode 2015-2016
Wethouder Ria Barber-Hendriks (Combinatie 90) heeft in haar portefeuille: Ruimtelijke ordening en ontwikkeling, Grondzaken, Omgevingsvergunningen, Openbare werken, Verkeer, vervoer, mobiliteit, Nutsbedrijven en Integraal waterbeheer.

Mevr. Ria Barber-Hendriks

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Polderbreed (2018-)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (4 maanden in dienst)

Mevr. Natascha Béguin

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: maart 2011 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale ZakenWerkzaamheden bij de Overheid:
Hoofd Sociale Zaken, gemeente Groesbeek.

2007 - 2011
Afdelingshoofd Welzijn, Werk & Inkomen, gemeente Groesbeek

Dhr. Rob Bekers

Functie: RaadslidPolitiek: Groesbeekse volkspartij
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: januari 2015 (12 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Tot januari 2015 lid van de voormalige gemeente Groesbeek.

Dhr. Rob Bekers

Functie: RaadslidPolitiek: Groesbeekse volkspartij
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: januari 2015Uit dienst sinds: maart 2018 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Mevr. Willeke Bodewes

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: januari 2012 (6 jaar, 7 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd Ruimte & Welzijn, gemeente Groesbeek.

2008 - 2011
Afdelingshoofd VROM, gemeente Groesbeek.