Overheid in Gelderland

Gemeente Maasdriel (Gelderland)

Pagina 1 van 9 (83 resultaten)

Mevr. Marian Blaauwhof-Theunissen

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 7
Uit dienst sinds: april 2014
Aanverwant:2014 - heden Mevr. Marian Blaauwhof-Theunissen, Wethouder, CDA, gemeente Maasdriel

Mevr. Marian Blaauwhof-Theunissen

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst gegaan: april 2014Uit dienst sinds: januari 2016 (1 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Sociale Zaken, Sport, Cultuur, Welzijn, OnderwijsToelichting: Bestuursperiode 2014-2016
Wethouder Marian Blaauwhof-Theunissen (CDA) heeft in haar portefeuille: Welzijn, Onderwijs, leerplicht en leerlingenvervoer, Sport (m.u.v. accomodaties), Volksgezondheid en Zorg (jeugdzorg, langdurige zorg en WMO), Sociale Zaken en arbeidsmarkt (RIW, participatie), Kunst en Cultuur.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Marian Blaauwhof-Theunissen (CDA) 477 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2014Mevr. Marian Blaauwhof-Theunissen, Raadslid, CDA, gemeente Maasdriel

Dhr. Ada Boerma-van Doorne

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: november 2007Uit dienst sinds: juli 2010 (2 jaar, 7 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Burgemeester Boerma - Van Doorne stopte op 19 juli 2010 met haar werkzaamheden als burgemeester van Maasdriel wegens gezondheidsproblemen.

Mevr. Anita Cuppers-Nendels

Functie: RaadslidPolitiek: Samen Sterk Maasdriel - SSM
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Anita Cuppers-Nendels (Samen Sterk Maasdriel: SMM) 218 voorkeurstemmen.

Dhr. Maarten Daalder

Functie: RaadslidPolitiek: Samen Sterk Maasdriel - SSM
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: juli 2012Uit dienst sinds: maart 2014 (1 jaar, 8 maanden in dienst geweest)

Dhr. Dick de Cloe

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: PvdA MaasdrielIn dienst gegaan: mei 2011Uit dienst sinds: januari 2013 (1 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Openbare orde en VeiligheidWerkzaamheden bij de Overheid:

Openbare orde en veiligheid, Algemeen bestuurlijke en juridische zaken, Communicatie en verantwoordelijk voor de dienstverlening in de gemeente Maasdriel.

Burgemeester Dick de Cloe is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Maasdriel.

Aanverwant:2013 - 2013Dhr. Dick de Cloe, Waarnemend burgemeester, PvdA Bergen op Zoom, gemeente Bergen op Zoom2003 - 2004Dhr. Dick de Cloe, Waarnemend burgemeester, PvdA, gemeente Schoonhoven2004 - 2005Dhr. Dick de Cloe, Waarnemend burgemeester, PvdA, gemeente Bergen op Zoom2003 - 2003Dhr. Dick de Cloe, Burgemeester, PvdA, gemeente Vlist1986 - 2002Dhr. Dick de Cloe, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Dhr. Theo de Graaf

Functie: BurgemeesterPolitiek: KVPIn dienst gegaan: januari 1946Uit dienst sinds: januari 1950 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:2002 - 2003Dhr. Theo de Graaf, Lid van de 2e kamer, Lijst Pim Fortuyn - LPF, Tweede Kamer1978 - 1978Dhr. Theo de Graaf, Waarnemend burgemeester, KVP, gemeente Geertruidenberg1968 - 1978Dhr. Theo de Graaf, Burgemeester, KVP, gemeente Nijmegen1950 - 1968Dhr. Theo de Graaf, Burgemeester, KVP, gemeente Lisse

Dhr. Hans de Groot

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Aantal zetels: 5
Uit dienst sinds: mei 2011
Aanverwant:2006 - heden Dhr. Hans de Groot, Raadslid, Lijst Harry Bakker - Lijst HB, gemeente Drimmelen

Dhr. Huub de Groot

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeenschappelijk Belang

Mevr. Linda de Groot-van Alem

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Linda de Groot-van Alem (CDA) 175 voorkeurstemmen.