Overheid in Gelderland

Gemeente Nijmegen (Gelderland)

Pagina 1 van 44 (440 resultaten)

Dhr. B.G. Aalders

Functie: RaadslidPolitiek: Pacifistisch Socialistische Partij (PSP)In dienst gegaan: maart 1966Uit dienst sinds: maart 1982 (16 jaar, 4 dagen in dienst geweest)

Mevr. Janine Adriaansens

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: januari 1996 (21 jaar, 10 maanden in dienst)
Portefeuille: Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieWerkzaamheden bij de Overheid:
Janine Adriaansens is communicatieadviseur (PR / woordvoerder) bij de gemeente Nijmegen.

Dhr. Anton Aelberts

Functie: WethouderPolitiek: CDA Nijmegen
Coalitie
In dienst gegaan: september 1978Uit dienst sinds: januari 1988 (9 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1993 - 2009Dhr. Anton Aelberts, Burgemeester, CDA Druten, gemeente Druten

Dhr. W. Aerts

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: maart 1974Uit dienst sinds: januari 1975 (10 maanden in dienst geweest)

Mevr. Senay Akdemir

Functie: RaadslidPolitiek: SP Nijmegen
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: augustus 2013 (7 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Senay Akdemir heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 739 voorkeurstemmen. Senay Akdemir is 'raadslid van de barricades'.

Mevr. Ilknur Aksakal

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 7
Uit dienst sinds: maart 2014
Werkzaamheden bij de Overheid:
IIknur Aksadal heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 1.417 voorkeurstemmen.

Dhr. Fatma Ali

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks Nijmegen
Aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2010 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)

Dhr. G.J.H. Alink

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 1946Uit dienst sinds: januari 1947 (1 jaar, 0 dag in dienst geweest)

Mevr. Monique Alofs

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: oktober 2004 (13 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Monique Alofs is communicatieadviseur bij de gemeente Nijmegen.

Mevr. Marja Alofs

Functie: WethouderPolitiek: D66
Coalitie
In dienst gegaan: maart 1990Uit dienst sinds: maart 1986 (12 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Van 1986 tot 1998 is Marja Alofs gemeenteraadslid in Nijmegen.