Overheid in Gelderland

Gemeente Nunspeet (Gelderland)

Pagina 1 van 7 (65 resultaten)

Dhr. Gerard Biersteker

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 1993Uit dienst sinds: januari 2000 (7 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Mevr. Alieke Borsboom

Functie: RaadslidPolitiek: GBIn dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: juni 2008 (2 jaar, 3 maanden in dienst geweest)

Dhr. Jaap Coster

Functie: WethouderPolitiek: SGP
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: november 2010Uit dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Financiën, MobiliteitWerkzaamheden bij de Overheid:
Wethouder Jaap Coster (SGP) heeft in zijn portefeuille: Financiën [Vertegenwoordiging aandeelhouderschap, Huisvesting gemeentelijke organisatie, Gemeentelijke gebouwen (verhuur en pacht), Facilitair Landbouw, Actualisatie bestemmingsplan buitengebied, Monumenten en verantwoordelijk voor het Verkeer en Vervoer in de gemeente Nunspeet.

In 2010 geeft wethouder Jaap Coster aan dat hij stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014.

1999 -2010
Jaap Coster is gemeenteraadslid van de SGP in de gemeente Nunspeet. Tot 2006 was Jaap Coster tevens lid van de gemeenteraad.
Aanverwant:1982 - 1987Dhr. Jaap Coster, Statenlid, SGP Zuid-Holland, Provincie Zuid-Holland

Dhr. Cees de Kovel

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1986Uit dienst sinds: juni 2002 (16 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Dhr. Jan-Willem Dollekamp

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie NunspeetIn dienst gegaan: maart 2004Uit dienst sinds: maart 2008 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Dhr. Dries Fidder

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnieIn dienst gegaan: maart 1994Uit dienst sinds: juni 2004 (10 jaar, 3 maanden in dienst geweest)

Dhr. Paul Gommers

Functie: WethouderPolitiek: Gemeentebelang
Coalitie
In dienst gegaan: januari 1980Uit dienst sinds: januari 2001 (21 jaar, 6 dagen in dienst geweest)

Dhr. Jaap Groothuis

Functie: RaadslidPolitiek: SGP
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: april 2014 (8 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In november 2013 geeft Jaap Groothuis aan dat hij stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014.
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Jaap Groothuis, Wethouder, SGP, gemeente Nunspeet

Dhr. Jaap Groothuis

Functie: WethouderPolitiek: SGP
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Jaap Groothuis (SGP) heeft in zijn portefeuille: Dienstverlening ((Omgeving, Bouw en toezicht)), Ruimtelijke ontwikkeling ((Ruimtelijke ordening, Wonen en Grondverwerving)) en is betrokken bij het project 'centrum'.
Aanverwant:2006 - 2014Dhr. Jaap Groothuis, Raadslid, SGP, gemeente Nunspeet

Dhr. André Heijkamp

Functie: Griffier
Toelichting: Raadsgriffier gemeenteraad Nunspeet.