Overheid in Gelderland

Gemeente Oude IJsselstreek (Gelderland)

Pagina 1 van 11 (105 resultaten)

Mevr. Ans Aalbers-van Ham

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 7
Uit dienst sinds: maart 2014

Dhr. Frank Aaldering

Functie: RaadslidPolitiek: Lokaal Belang
Coalitie, aantal zetels: 10
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)

Dhr. Hans Alberse

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: mei 2006Uit dienst sinds: april 2015 (8 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Economische Zaken, Openbare orde en Veiligheid, Toezicht en (integrale) handhaving, Recreatie / Toerisme, Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Burgemeester Hans Alberse (PvdA) heeft in zijn portefeuille: openbare orde en veiligheid, handhaving, toerisme en recreatie, economische zaken, Regio Achterhoek en communicatie.

Coalitieperiode 2010-2014
Burgemeester Hans Alberse heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, bestuur- en beleidscoördinatie, burgerparticipatie, economische zaken (ook als aanspreekpunt industrie), communicatie, personeel, ontwikkelingssamenwerking en verantwoordelijk voor de dienstverlening in de gemeente Oude Ijsselstreek.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Burgemeester Hans Alberse is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Oude Ijsselstreek.
Aanverwant:2001 - 2006Dhr. Hans Alberse, Burgemeester, PvdA, gemeente Lingewaal1998 - 2006Dhr. Hans Alberse, Wethouder, PvdA Rheden, gemeente Rheden

Dhr. Dick Appeldoorn

Functie: Waarnemend burgemeesterIn dienst gegaan: februari 1998Uit dienst sinds: juli 1998 (4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Wisch.

Dhr. Jelle Berens

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider SP
Lijsttrekker SP (2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: mei 2014Uit dienst sinds: mei 2014 (2 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jelle Berens (SP) 1340 voorkeurstemmen.

Dhr. H.J. Berentschot

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Oude IjsselstreekIn dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2010 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)

Dhr. Raymond Bergevoet

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Oude IjsselstreekIn dienst gegaan: april 1998Uit dienst sinds: januari 2011 (12 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf december 2011 is Raymond Bergevoet hoofd Bestuur en Bedrijfsvoering in de Veiligheidsregio Noor- en Oost Gelderland.

Mevr. Claudia Beumer

Functie: RaadslidPolitiek: D66 Oude IjsselstreekUit dienst sinds: januari 2011
Werkzaamheden bij de Overheid:
Fractievoorzitter van D66 Oude Ijsselstreek.

Dhr. Hans Bruins

Functie: RaadslidPolitiek: VVD Oude Ijsselstreek
Coalitie, aantal zetels: 2
Uit dienst sinds: september 2013

Dhr. Ton Büchner

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Vice-fractievoorzitter CDA.