Overheid in Gelderland

Gemeente Rijnwaarden (Gelderland)

Pagina 1 van 6 (58 resultaten)

Dhr. John Bartels

Functie: GriffierUit dienst sinds: september 2014
Werkzaamheden bij de Overheid:
John Bartels is raadsgriffier van de gemeenteraad in Rijnwaarden.
Aanverwant:2000 - heden Dhr. John Bartels, Raadslid, Partij Renkumse Dorpen John Bartels, gemeente Renkum

Dhr. Jos Beudel

Functie: Juridisch medewerkerIn dienst gegaan: januari 1985Uit dienst sinds: juni 1991 (6 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Dhr. André Bodde

Functie: RaadslidPolitiek: Belangen Gelders Eiland - BGE
Coalitie, aantal zetels: 5
Uit dienst sinds: december 2012

Dhr. Gerie Brom

Functie: RaadslidPolitiek: Lijst Lobith - Tolkamer
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 7 maanden in dienst)

Dhr. Edwin Buil

Functie: RaadslidPolitiek: Belangen Gelders Eiland - BGE
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2002 (15 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot maart 2014 is gemeenteraadslid Edwin Buil fractievoorzitter namens Belangen Gelders Eiland in de gemeenteraad van Rijnwaarden.

Dhr. Wim Burgering

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1991Uit dienst sinds: november 1999 (8 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1999 - 2005Dhr. Wim Burgering, Burgemeester, CDA, gemeente Barneveld

Dhr. Werner Diemers

Functie: Juridisch medewerkerIn dienst gegaan: maart 2009Uit dienst sinds: november 2009 (8 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening

Dhr. Teun Doornenbal

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 3
Uit dienst sinds: maart 2014

Mevr. Belinda Elfrink

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Onderwijs, WelzijnToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Belinda Elfrink (CDA) heeft in haar portefeuille: Sociaal Domein: sociale zaken, minimabeleid, werkvoorziening en sociale activering, (AWBZ)-Wmo, Volksgezondheid, kinderopvang, peuterspeelzaalwerk, jeugd- en jongerenbeleid, jeugdzorg, welzijn: sociaal cultureel werk, ouderenbeleid, maatschappelijk werk, sociaal raadsliedenwerk, muziekonderwijs, openbaar bibliotheekwerk en
Onderwijs: passend onderwijs en ondersteuningsbehoefte.

Dhr. Frank Evers

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 8 maanden in dienst)
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Frank Evers, Raadslid, CDA, gemeente Overbetuwe2006 - heden Dhr. Frank Evers, Raadslid, BBH - Bevolkingsbelangen Hillegom, gemeente Hillegom