Overheid in Gelderland

Gemeente Rozendaal (Gelderland)

Pagina 1 van 4 (35 resultaten)

Dhr. Arno Adema

Functie: WethouderPolitiek: Rosendaal '74 - R''74
Coalitie
Uit dienst sinds: april 2014
Portefeuille: Sociale Zaken, Financiën, Sport, Cultuur, Openbare werken, Mobiliteit, Recreatie / Toerisme, WelzijnWerkzaamheden bij de Overheid:
Wethouder Arno Adema heeft in zijn portefeuille: Sociale zaken, Financiën, Welzijn, Jeugdbeleid, Cultuur, Toerisme, recreatie, sport, Openbare werken,  Verkeer & vervoer en verantwoordelijk voor het Project verbreding A12 (vanuit de gemeente Roozendaal).

Wethouder Adema is de 2e loco-burgemeester van de gemeente Rozendaal.

Arno Adema stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 (lijstduwer).

Mevr. Marieke Albricht-Brinkman

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Rosendaal '74 - R''74 (2013-)
Lijsttrekker Rosendaal '74 - R''74 (2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf juni 2013 is Marieke Albricht fractievoorzitter van R'74. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Marieke Albricht lijsttrekker voor R'74. Marieke Albricht-Brinkman heeft 191 voorkeurstemmen.

Dhr. Gerard Bierman

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: maart 1979Uit dienst sinds: januari 1986 (6 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Mevr. Ada Boerma-van Doorne

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 2001Uit dienst sinds: juni 2007 (6 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Mevr. Marianne Busser

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: januari 1999Uit dienst sinds: januari 2002 (3 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Dhr. Peter Dieleman

Functie: RaadslidPolitiek: Belangengemeenschap Rozendaal - BGR
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)

Mevr. Henriėtte Flugi

Functie: BurgemeesterIn dienst gegaan: januari 1968Uit dienst sinds: januari 1978 (10 jaar, 3 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Mevrouw Flugi was, op dat moment, één van de eerste vier vrouwelijke burgemeesters van Nederland.

Dhr. Jan Hamelink

Functie: RaadslidPolitiek: PAK RozendaalIn dienst gegaan: maart 1974Uit dienst sinds: maart 1978 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Dhr. Free Hoving

Functie: WethouderPolitiek: Belangengemeenschap Rozendaal - BGR
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: april 2006Uit dienst sinds: april 2014 (8 jaar, 21 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: Economische Zaken, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Onderwijs, Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:
Wethouder Free Hoving heeft in zijn portefeuille: Economische zaken, Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening, Milieu, Monumentenzorg, Grondzaken, Onderwijs en verantwoordelijk voor diverse Projecten (De Del en Steenhoek) in de gemeente Rozendaal.

Wethouder Hoving is de 1e loco-burgemeester van de gemeente Rozendaal.
Aanverwant:heden Dhr. Free Hoving, 0, VVD Gelderland, Provinciale Bestuurders Politieke Partijen

Mevr. Loes Hupkes

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Belangengemeenschap Rozendaal - BGR (2017-)
Politiek leider Belangengemeenschap Rozendaal - BGR
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Loes Hupkes (BGR) 34 voorkeurstemmen.