Overheid in Gelderland

Gemeente Wageningen (Gelderland)

Pagina 1 van 14 (132 resultaten)

Dhr. Paul Apeldoorn

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2006 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Tevens was Paul Apeldoorn gemeenteraadslid van 1994 tot 1998.

Dhr. Paul Apeldoorn

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie
In dienst gegaan: maart 1998Uit dienst sinds: maart 2002 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Mevr. Anique Aretz

Functie: DirecteurIn dienst sinds: oktober 2009 (8 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, WelzijnWerkzaamheden bij de Overheid:
Concernmanager Samenleving, gemeente Wageningen.

2007 - 2009
Sectordirecteur Samenleving en Middelen, gemeente Wageningen.

Dhr. N. Bahadin

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinksUit dienst sinds: januari 1999

Mevr. A.M.C. Balder-van Haagen

Functie: RaadslidPolitiek: D66

Dhr. Otto Baron van Verschuer

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: CHUIn dienst gegaan: januari 1978Uit dienst sinds: april 1979 (1 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1972 - 1977Dhr. Otto baron van Verschuer, Voorzitter, CHU, Partijvoorzitters Landelijke Partijen1962 - 1978Dhr. Otto Baron van Verschuer, Statenlid, CHU, Provincie Gelderland

Dhr. Hendrik Jan Berenschot

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie
Politiek leider ChristenUnie
Lijsttrekker ChristenUnie (2010)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: januari 2007Uit dienst sinds: januari 2012 (5 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
  • Fractievoorzitter ChristenUnie Gelderland

Dhr. Erik-Jan Bijleveld

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 heeft Erik-Jan Bijleveld (GroenLinks) 121 voorkeurstemmen.

Dhr. Henk Blankestijn

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie


Mevr. Marina Blokzijl

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)