Overheid in Gelderland

Gemeente Zaltbommel (Gelderland)

Pagina 1 van 10 (94 resultaten)

Dhr. Jan Aantjes

Functie: BurgemeesterIn dienst gegaan: januari 1961Uit dienst sinds: januari 1966 (5 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Brakel.

Dhr. Robert-Jan Bax

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: april 2008Uit dienst sinds: augustus 2015 (7 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieWerkzaamheden bij de Overheid:
Robert-Jan Bax is communicatieadviseur bij de gemeente Zaltbommel.
Aanverwant:2006 - 2014Dhr. Robert-Jan Bax, Raadslid, CDA, gemeente Overbetuwe

Dhr. Rik Bekking

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: januari 2006Uit dienst sinds: januari 2007 (1 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Rik Bekking is afdelingshoofd Vergunning & Handhaving, gemeente Zaltbommel.

Dhr. Eliza Biesheuvel

Functie: RaadslidPolitiek: SGP
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2018 (8 maanden in dienst)

Dhr. Jan Bleumer

Functie: GriffieIn dienst sinds: september 2012 (6 jaar, 22 dagen in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieToelichting: Raadsadviseur.Werkzaamheden bij de Overheid:
Jan Bleumer is adviseur raadscommunicatie (pers) bij de gemeente Zaltbommel.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Jan Bleumer, Hoofdafdeling, gemeente Boxmeer

Dhr. Geert Bok

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SGP (2013-)
Politiek leider SGP
Lijsttrekker SGP (2014, 2018)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2010 (8 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Geert Bok (SGP) 1818 voorkeurstemmen. 
   
Vanaf augustus 2013 is gemeenteraadslid Geert Bok de fractievoorzitter namens de SGP in de gemeenteraad van Zaltbommel.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Geert Bok lijsttrekker namens de SGP.

Dhr. Mustapha Bounjoua

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: september 2017Uit dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: In januari 2018 wordt Mustaphan Bounjoua definitief als raadslid geïnstalleerd.

Mustaphan Bounjoua vervangt tijdelijk raadslid Battoul Rachak (vanwege ziekte).

Dhr. Mustapha Bounjoua

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: april 2017Uit dienst sinds: mei 2017 (19 dagen in dienst geweest)

Dhr. Adrie Bragt

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2018Uit dienst sinds: mei 2018 (1 maand in dienst geweest)

Dhr. Adrie Bragt

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider ChristenUnie
Lijsttrekker ChristenUnie (2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2006 (12 jaar, 6 maanden in dienst)
Portefeuille: Accomodaties, Jongeren / Jeugdzorg, Sociale Zaken, Welzijn, Onderwijs, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Adrie Bragt (ChristenUnie) heeft in zijn portefeuille: Sociale zaken / minimabeleid, Zorg en Welzijn, Veilig thuis, WMO, Jeugd, Onderwijs, Integratie, Volksgezondheid, Gemeentelijke eigendommen / accommodatiebeleid en Beheer Openbare ruimte (incl begraafplaatsen).

Adrie Bragt is de locoburgemeester.

Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Adrie Bragt (ChristenUnie) heeft in zijn portefeuille: Bouwen, Ruimtelijke Ontwikkeling, Volkshuisvesting, Beheer openbare ruimte, Grondzaken en gemeentelijke eigendommen.

Adrie Bragt is de eerste locoburgemeester bij de gemeente Zaltbommel.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Adrie Bragt (ChristenUnie) heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke Ontwikkeling, Volkshuisvesting en verantwoordelijk voor de Openbare Ruimte in de gemeente Zaltbommel.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Adrie Bragt is lijsttrekker ChristenUnie bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Adrie Bragt (ChristenUnie) 964 voorkeurstemmen.